| 2011-02-25 15:42:33 |
Здравейте, през 2011 г. сключваме договор с нова служба по трудоива медицина. Представителка на новата служба с официално писмо изиска прехвърляне на досиетата на нашите служители от предишната служба, но й беше отказано. Въпросът ми е има ли официален ред за предаване на досиетата и какъв е той? Благодаря! |
Анна Данкина |
Уважаема гопсожо Данкина, Съгласно чл. 17, ал. 1, т. 2 от Наредба № 3 от 25.01.2008 г. за условията и реда за осъществяване дейността на службите по трудова медицина здравните досиета на работещите се предават и приемат между службите по трудова медицина (СТМ) на хартиен и електронен носител по служебен път при прекратяване на договорните отношения между работодателя и службата - на новата служба, която обслужва предприятието. Следователно предишната СТМ, която е обслужва Вашият работодател до 2011 г. трябва да предаде здравните досиета на работещите в предприятието на новата СТМ по служебен път на хартиен и електронен носител./АК/ |
| 2011-02-25 22:35:34 |
В противоречие ле ще бъде с Наредбата за работна облекло,ако служителите получат ваучери за работно облекло? По новата Наредба работодателя възможно ли е да разреши закупуване на работно облекло от всеки служител с фактура? |
Елках Божикова |
Уважаема г-жо Божикова, Съгласно чл. 8, ал.2 от Наредба за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 28 Януари 2011г.), работното и/или униформеното облекло се предоставя на работника или служителя в готов вид в деня на постъпването му на работа. Не се допуска заменянето на работно и/или униформено облекло с пари (чл. 8, ал. 4) Наредбата не предвижда възможности за осигуряване на работно облекло под формата на ваучери. (ВС) |
| 2011-02-26 15:46:31 |
samo da vi uvedomim 4e socialnite rabotnici ot vsi4ki OZD se podgotvqme za sta4ka, v cqlata strana. ne moge ve4e da rabotim za 380 lv na mesec. sledvashtiq mesec nqma da na4islim mese4nite ot PPZZDt. prosto shte davame vashite telefoni. pozdravi ot provinciqta |
d k |
Уважаеми господине/госпожо, Тъй като сигналът не е от компетенциите на рубриката „Безопасност и здраве при работа”, Ви уведомяваме, че поставения проблем е предоставен на вниманието на г-н Ивайло Иванов, изпълнителен директор на Агенцията за социално подпомагане./АК/ |
| 2011-02-28 15:21:42 |
може ли ЦДГ да бъде бенефициент по програмата"Фонд условия на труд" |
Мария Димитрова |
Уважаема госпожо Димитрова, Условията и редът за финансиране на проекти и програми от фонд "Условия на труд" са регламентирани в Наредба № 1 за условията и реда за финансиране на проекти и програми от фонд "Условия на труд" (ДВ, бр. 28 от 2006 г.). Право да кандидатстват за финансиране на проекти и програми от фонда имат физическите и юридическите лица и организациите, които отговарят на изискванията на Раздел II на наредбата „Изисквания към кандидатите за финансиране”. В случай, че ЦДГ отговаря на посочените изисквания, няма пречка да бъде бенефициент по проекти и програми от фонд "Условия на труд". За повече информация следва да се обърнете към фонд "Условия на труд" (гр. София – 1051, ул. "Триадица" № 2 , тел.: 02/ 8119 526). (ВС) |
| 2011-02-28 19:18:45 |
Имате ли идея как да се приложи новата наредба за работното облекло в училищата?Тъй като не можем да накараме учениците да ходят с униформи, по-добре е да принудим учителите да го правят, ако искат да ползват средства за работно облекло.Няма ли някакъв текст, който да отчита спецификата на работата ни? |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) Кога и къде ще можем да се запознаем с конкретните указания за прилагане на Наредбата за работното облекло, приета на 20.01.2011 г. за отрасъл Образование? Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-01 02:56:20 |
Как да постъпя при смъртна трудова злополука,при положение,че работодателят прикрива случая? |
АНТОНИЯ СТОЯНОВА |
Уважаема госпожо Стоянова, Съгласно чл. 57, ал. 1 от Кодекса за социално осигуряване (КСО) осигурителят (работодателят) е длъжен в срок от 3 работни дни да декларира пред териториалното поделение на Националния осигурителен институт всяка трудова злополука. Ако осигурителят не декларира злополуката, пострадалият или неговите наследници имат право в срок една година от злополуката да я декларират пред териториалното поделение на Националния осигурителен институт. Условията и редът за деклариране, установяване, разследване, регистриране и отчитане на трудовите злополуки са уредени в Наредбата за установяване, разследване, регистриране и отчитане на трудовите злополуки. Обръщаме Ви внимание, че съгласно чл. 60, ал. 1 от КСО на длъжностното лице, определено от ръководителя на териториалното поделение на Националния осигурителен институт (НОИ) е възложено, въз основа на съответните документи, в 7-дневен срок от декларирането да издаде разпореждане за приемане или за неприемане на злополуката за трудова. Следователно за повече информация трябва да се обърнете към съответното териториално поделение на НОИ./АК/ |
| 2011-03-01 12:58:09 |
моля за пояснение работя във варненска фирма като оксиженист без никакви условия за нормален работен ден мръсно прашно тежък физически труд без никаква почивка от 6ч до 14 ч по нареждане на техническия правилно и законно ли е сутрин пътуваме в 5ч вървим около 2км пеша и се прибираме 15ч в къщи |
цветан митков |
Уважаеми господин Митков, Цялостният контрол за спазване на трудовото законодателство, включително и по безопасните и здравословни условия на труд, се осъществява от ИА „Главна инспекция по труда”. В тази връзка, всички сигнали за нарушения на трудовото законодателство следва да подавате до Изпълнителна агенция "Главна инспекция по труда" (гр. София – 1000, бул. "Княз Дондуков" 3 , тел.: 02/ 8101 700, 02/ 8101 756) или до съответната териториална дирекция “Инспекция по труда” по регистрация на предприятието. (ВС) |
| 2011-03-01 16:26:58 |
Кога и къде ще можем да се запознаем с конкретните указания за прилагане на Наредбата за работното облекло, приета на 20.01.2011 г. за отрасъл Образование? |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-01 19:33:15 |
На какъв период от време трябва да се провеждат профилактичните прегледи на работниците и служителите в детска градина? |
Силвия Нанева |
Уважаема госпожо Нанева, Задължението на работодателя за осигуряване на медицински прегледи на работниците и служителите e регламентирано от Кодекса на труда, а конкретните разпоредби за обхвата, периодиката и вида на прегледите са регламентирани чрез Наредба № 3 от 28.02.1987 г. за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците (обн., ДВ, бр. 16 от 27.02.1987 г., посл. изм. и доп., бр. бр. 78 от 30.09.2005 г.) Раздел ІІ от Наредбата регламентира обхвата и периодиката на прегледите в общия случай, а Раздел ІІІ – специфичните изисквания при работа при вредни за здравето условия за труд, конкретизирани във връзка със специфични професионални рискове. В зависимост от оценката на риска за отделните работни места, работодателят следва да изготви и утвърди списъци на подлежащите на прегледи лица и обхвата на прегледите. При липса на вредни за здравето условия на труд (специфични професионални рискове и експозиции конкретизирани в наредбата), се спазва редът по Раздел ІІ. Периодичните прегледи следва да обхванат всички работещи със следната периодика: - до 18-годишна възраст - ежегодно; - от 18- до 40-годишна възраст - един път на пет години; - над 40-годишна възраст - един път на 3 години. Задължителните елементи, които се включват в прегледите са посочени в приложение № 5 към Наредбата. Лицата, работещи в детските заведения, подлежат на периодични прегледи и по реда на Наредба № 15 от 27 юни 2006 г. за здравните изисквания към лицата, работещи в детските заведения, специализираните институции за деца и възрастни, водоснабдителните обекти, предприятията, които произвеждат или търгуват с храни, бръснарските, фризьорските и козметичните салони (Издадена от Министерството на здравеопазването Обн. ДВ. бр.57 от 14 юли 2006г., изм. ДВ. бр.14 от 15 февруари 2011 г.), като периодиката и обхватът на тези прегледи са определени в чл. 5. от наредбата, а контролът по прилагането й се осъществява от регионалните здравни инспекции (§ 3 от ЗР на Наредба 15). /ДК/ |
| 2011-03-01 19:42:14 |
Колко броя трябва да бъдат и с каква продължителност физиологичните почивки за учителите в детската градина, след като те са на пълно работно време, разпределено: 6 часа преподавателска заетост с деца и 2 часа за самоподготовка? Може ли да се възложи на помощник-възпитателите и медицинските сестри да отговарят за живота и здравето на децата по време на почивките на учителите по Наредба №15, тъй като те няма как взаимно да се заместват? |
Цанка Ненчева |
Уважаема госпожо Ненчева, Съгласно чл. 2 от Наредба № 15 от 31.05.1999 г. за условията, реда и изискванията за разработване и въвеждане на физиологични режими на труд и почивка по време на работа (Наредба 15), тези режими се разработват и въвеждат при всички видове трудова дейност и във всички фирми и организации, независимо от формата на собственост, когато е изпълнено условието по чл. 9, а именно: - работният процес да е постоянен и равномерен и да се осъществява в съответствие с технологичните изисквания, организацията на работа и нормирането на труда; - продължителността на работния ден (работната смяна) да превишава 6 часа; - да има разработен режим за труд и почивка за съответния вид труд. В запитването Ви няма достатъчно информация, за да Ви дадем конкретен отговор доколко трудът на възпитателите в детска градина отговаря на условията по чл. 9. Втората част от запитването Ви не е от компетентността на рубриката «Безопасност и здраве при работа». /ДК/ |