| 2011-03-02 18:33:54 |
Ще питам всеки ден кога ще имаме възможност да се запознаем с указанията за прилагане на Наредбата за работното облекло от 20.01.2011 г. за отрасъл Образование |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-05 01:21:23 |
Баща ми загина в катастрофа със служебен микробус - септември 2010,през работно време,докато изпълняваше служебните си задължения.Работодателят не е уведомил за трудова злополука.Какво трябва да направя,като наследник? |
АНТОНИЯ СТОЯНОВА |
Уважаема госпожо Стоянова, Съгласно чл. 57, ал. 1 от Кодекса за социално осигуряване (КСО) осигурителят (работодателят) е длъжен в срок от 3 работни дни да декларира пред териториалното поделение на Националния осигурителен институт всяка трудова злополука. Ако осигурителят не декларира злополуката, пострадалият или неговите наследници имат право в срок една година от злополуката да я декларират пред териториалното поделение на Националния осигурителен институт. Условията и редът за деклариране, установяване, разследване, регистриране и отчитане на трудовите злополуки са уредени в Наредбата за установяване, разследване, регистриране и отчитане на трудовите злополуки. Обръщаме Ви внимание, че съгласно чл. 60, ал. 1 от КСО на длъжностното лице, определено от ръководителя на териториалното поделение на Националния осигурителен институт (НОИ) е възложено, въз основа на съответните документи, в 7-дневен срок от декларирането да издаде разпореждане за приемане или за неприемане на злополуката за трудова. Следователно за повече информация трябва да се обърнете към съответното териториално поделение на НОИ./АК/ |
| 2011-03-06 19:01:29 |
Наистина ли още никой освен мен не е задал въпрос относно приложението на Наредба за работното облекло от 20.01.2011 г в отрасъл Образование?Видях в отговорите, че поради липса на подобни въпроси министърът е решил да не издава специално указание за приложението й. Моля, поне отговорете дали се очаква нещо такова или не. |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-07 13:30:02 |
Във връзка с параг.2 на закл. разпоредби на Наредба за безплатно раб.облекло ,ДД.бр.9,2011г., Ви молим, да ни съдействате във връзка с правомощията на Министър Младенов за даване на указание за начините на предоставяне на работно облекло на работниците и служителите на БИМ., във връзка с чл.8 ал.2 и ал.4 от гл. втора на цитираната по-горе Наредба. |
Людмил Винчев |
Уважаеми господин Винчев, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за работещите в Българския институт о метрология (БИМ). Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове./АК/ |
| 2011-03-08 16:28:22 |
Отговорът ви относно липсата на необходимост от указание за прилагането на Наредбата за работното облекло от 20.01.2011 г. е притеснителен, убедена съм, за всички работещи в отрасъл Образование. Моля, отговорете дали министър Младенов е запознат с въпроса и какви са намеренията му. |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-09 13:53:41 |
Четете ли изобщо поставяните въпроси? Днес е 09.03., а от 26.02. не сте отговаряли на въпроси.Кога ще излязат указанията за прилагането на Наредбата за работното облекло, приета на 20.01.2011 г.?Обърнете внимание на отговарящите за това, че тази Наредба е на практика неприложима за отрасъл Образование. |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-10 10:31:24 |
В кой нормативен документ е посочен какъв трябва да е лимита за осигуряване на униформеното работно облекло, съгласно новата наредба за безплатно работно и униформено облекло? Предварително благодаря. |
Georgieva |
Уважаема госпожо Георгиева, Съгласно Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) работодателят е длъжен да осигури на своите работници и служители работно облекло, което да отговаря на определени качества: да осигурява защита на личното облекло на работещите; да отговаря на условията на съответното работно място; да е съобразено с индивидуалните особености на работниците и служителите; да не създава риск за здравето и безопасността на работещите (чл. 8, ал.1). В тази връзка, за съответните видове дейности и работни места то е различно и не следва да се обвързва с лимит. (ВС) |
| 2011-03-10 16:02:12 |
Кога ще можем да се запознаем с Правилника за приложението на новата Наредба за работното облекло, приета на 21.01.2011 г. и по-специално как виждате приложението й в отрасъл Образование? |
Ирена Петрова |
Уважаема госпожо Петрова, Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (ДВ. бр.9 от 2011 г.) регламентира условията и реда за осигуряване на безплатно работно и униформено облекло и се прилага за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност или сектор. В тази връзка, считаме, че изискванията на Наредбата следва да се прилагат в еднаква степен за всички дейности от публичния сектор, включително и за системата на образованието. Бихме искали да Ви уведомим, че Министерството на труда и социалната политика изготвя становища и отговори във връзка с възникнали конкретни въпроси и казуси, свързани с прилагането на нормативните актове. (ВС) |
| 2011-03-10 22:00:20 |
Какъв е реда и начина едно длъжностно лице дабъде обучено като Координатор по безопасност и здраве ?На къкъв период от време трябва да се обучава?Кой има право да го обучи за Координатор по безопасност и здраве ? Благодаря!! |
Десислава Радева |
Уважаема госпожо Радева, Функциите и задачите на координаторите по безопасност и здраве при работа, включително и условията, на които трябва да отговарят, са уредени с Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при извършване на строителни и монтажни работи. Съгласно чл. 5 от Наредбата № 2, координаторите по безопасност и здраве трябва да са правоспособни лица с квалификация, професионален опит и техническа компетентност в областта на проектирането, строителството и безопасното и здравословно изпълнение на СМР, доказани съответно с диплома, лицензи, удостоверения и др. на компетентните органи, в областта на образованието, обучението и професионалната квалификация. Функциите на координатор по безопасност и здраве могат да се изпълняват: • за етапа на инвестиционното проектиране и от консултант (за строежи от всички категории) или лице с пълна проектантска правоспособност (за строежи от трета до пета категория); • за етапа на изпълнението на строежа и от консултант (за строежи от първа до четвърта категория) или технически ръководител (за строежи от пета категория). За да изпълнява функциите на координатор по безопасност и здраве, длъжностното лице трябва да отговаря на посочените изисквания от Наредбата № 2. Обучение по безопасност и здраве при работа може да се провежда от лицата и организациите, посочени в чл. 8 от Наредба № РД-07-2 от 16.12.2009 г., при спазване изискванията на наредбата. Програмата за обучение на координаторите по безопасност и здраве следва да се съобрази и с Наредбата № 2 за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при извършване на строителни и монтажни работи и Закона за устройство на територията. Предвид функциите на координатора по безопасност и здраве при извършване на строителни и монтажни работи, считаме за целесъобразно, обучението им да за се провежда не по-рядко от веднъж на 1 година. (ВС) |
| 2011-03-11 11:46:31 |
Новата наредба за работно облекло от 2011 г. допуска ли изплащане на пари срещу представена фактура за закупени обувки ? Данните във фактурата са на предприятието , а не на физическото лице и се издава складова разписка, за да се отчете като материален запас? Бях задала подобен въпрос през м.02.2011 г. но не го виждам публикуван ? Моля за отговор. |
Емилия Стоянова |
Уважаема госпожо Стоянова, Разпоредбата на чл. 8, ал. 2 от Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (приета с ПМС № 10 от 21.01.2011 г., обн., ДВ, бр. 9 от 28.01.2011 г.) изрично определя работното и/или униформеното облекло да се предоставя на работника или служителя в готов вид в деня на постъпването му на работа. Съгласно ал. 4 на същия член, не се допуска заменянето на работно и/или униформено облекло с пари. Организацията за изпълнение на задължението за предоставяне на работното и униформеното облекло следва да се осигури от работодателя по целесъобразност. /ДК/ |