| 2011-06-02 18:49:19 |
НАЛОЖИ СЕ ДА СИ НАПРАВЯ ОПЕРАЦИЯ НА ОКОТО.РАБОТЯ СЪС ВИДЕОДИСПЛЕЙ - 8 ЧАСА.ПОДАДОХ РАПОРТ ЗА ЗАПЛАЩАНЕ НА РАЗХОДИТЕ,ТЪЙ КАТО ОТ 2000 ГОД. ДИРЕКТОРА НЕ НИ Е ОСИГУРЯВАЛ ПРЕГЛЕД НА ОЧИТЕ.ОТГОВОРЪТ БЕШЕ: ПЪРВО НЕ СИ ЧЛЕН НА КНСБ; ВТОРО ТИ СИ ЗДРАВНО ОСИГУРЕН И СЕ ОПРАВЯЙ; ТРЕТО - НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ПЛАЩАМЕ И АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ТАКА - ЩЕ ТЕ НАКАЖА ПО КТ |
Д. ДОБРЕВ - въпрос от 29 04 2011 ГОД |
Уважаеми господин Добрев, Отговор е поместен в рубриката към въпроса Ви, зададен на 29.04.2011 г. и на 2.06.2011 г. |
| 2011-06-03 10:22:00 |
Здравейте, Имат ли право на допълнителен пратен годишен отпуск работещи (фиданкопроизводители), заети с работа на открито. Как се определят среднодневните температури, за да се изпълни т.30 от Наредбата за платения допълнителен годишен отпуск. |
Мария Ангелова |
Уважаема госпожо Ангелова, Съгласно чл.2, т. 30 от Наредбата за определяне на видовете работи, за които се установява допълнителен платен годишен отпуск (ДВ. бр.103 от 2005г.), право на допълнителен платен годишен отпуск по наредбата имат работници и служители, които извършват работи постоянно на открито при среднодневни температури под 10 °С или над 30 °С - при условие, че е изпълнено изискването на чл.4 ал.1 от Наредбата за работа при тези условия не по-малко от половината от установената с Кодекса на труда нормална продължителност на работното време (8-часов работен ден). Информация за стойностите на среднодневните температури може да се получи от официалната за страната статистическа прогноза от метеорологичните служби. (ВС) |
| 2011-06-08 15:18:12 |
Учител, предстои да бъде пенсиониран по чл.328 ал.1 т. 10. Получил е пари за работно облекло.Срокът на износване не е изтекъл.Възстановява ли се сумата отпусната за работно облекло? |
В.Георгиева |
Уважаема г-жо Георгиева, Съгласно чл.14, ал.1, т. 1 от Наредбата за безплатно работно и униформено облекло приета с ПМС № 10 от 21.01.2011 г, работникът или служителят връща на работодателя предоставеното му работно и/или униформено облекло при прекратяване на трудовото правоотношение. Работникът или служителят може да задържи облеклото при условия, определени от работодателя. /ВИ/ |
| 2011-06-08 16:01:31 |
Здравейте! В Правилника за категоризиране труда при песиониране (отм.) в т. 4a буква н, е посочено: н) работници непосредствено в леярското производство на черни метали по списък на професиите, утвърден от Министерството на труда и социалните грижи. Моля, да отговорите къде мога да намеря списъка. |
Ваня Иванова |
Уважаема госпожо Иванова, За търсената от Вас информация следва се обърнете към съответното териториално поделение на Националния осигурителен институт./АК/ |
| 2011-06-09 18:01:25 |
Работя в МБАЛ Благоевград - Клинична лаборатория. Процесът на работа е денонощен като смените са на 6 часа и на 12 часа.Какъв е принципът да се изчисли броят на ваучерите за предпазна храна на месец?В нашия сучай ги изчисляват на брой дежурства за месец като приравняват 6часа=12часа. |
Мария Васева |
Уважаема госпожо Васева, Според чл. 142, ал. 1 от Кодекса на труда, работното време се изчислява в работни дни - подневно. В случай, че работодателят е установил сумирано изчисляване на работното време (чл. 142, ал. 2 от КТ), то тогава максималната продължителност на работна смяна може да бъде до 12 часа (чл. 142, ал. 4 от КТ). Обръщаме Ви внимание, че началото и краят на работния ден, редът за редуването на смените, почивките по време на работа и редът за отчитане на работното време се определят в Правилника за вътрешния трудов ред в предприятието (чл. 4а от Наредбата за работното време, почивките и отпуските във връзка с чл. 181 от КТ). Съгласно чл. 4, ал. 2 от Наредба № 11 от 21.12.2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея безплатна храна и/или добавки към нея получават работници и служители само за дните, когато работят при специфичен характер и организация на труда. В тази връзка считаме, че работниците и служителите в клиничната лаборатория на МБАЛ-Благоевград могат да получават безплатна храна по реда на Наредба № 11 само за работните дни, т.е. работните смени, когато работят при специфични условия и организация на труда. /АК/ |
| 2011-06-09 21:06:51 |
Назначена съм на Трудов договор в чатна фирма. Работя на график. Имам издаден болничен лист за 5 дни, последните 2 от които са Събота и Неделя. Имам ли право на парично обезщетение за тях при условие, че за мен те са работни? |
Камелия Ангелова |
Уважаема госпожо Ангелова, Съгласно Наредбата за изчисляване и изплащане на паричните обезщетения и помощи от държавното обществено осигуряване, паричното обезщетение за временна неработоспособност или за бременност и раждане при работа по личен или групов дневен сменен график, се изплаща за работните дни по индивидуалния или груповия график на осигурения, а ако няма такъв – по графика на звеното, към което той се числи, включени в периода на временната неработоспособност или на бременността и раждането (чл. 18 от Наредбата). По подобен начин с чл. 19 от наредбата е уредено и положението при графиците при установено сумирано изчисляване на работното време (чл. 19 от наредбата). Следователно, би следвало да Ви се изплати обезщетение за всички включени в болничния Ви дни, които се водят за Вас работни, съгласно груповия или индивидуалния график. Бихме искали да Ви информираме, че въпросите, свързани с различните видове обезщетения са от компетентността на Националния осигурителен институт, където следва да се обърнете за повече информация./ДК/. |
| 2011-06-13 12:08:54 |
Моля да ме насочите как би могло да се обоснове изискването личните предпазни средства -гащеризони, обувки, зимни якета и др., използвани от работника на работното място, да бъдат закупувани от тях в специализирани за целта търговски обекти (такова решение е продиктувано от индивидуалните физични особености на работницитге).Благодаря. |
Вера йорданова |
Уважаема госпожо Йорданова, Лични предпазни средства (ЛПС), в това число, специално работно облекло се предоставят на работниците и служителите при условия и ред, определени в Наредба № 3 за минималните изисквания за безопасност и опазване на здравето на работещите при използване на лични предпазни средства на работното място (ДВ, бр. 46 от 2001 г.). При работа с риск за здравето и безопасността, който не може да се отстрани по друг начин (с колективни средства за защита, организационни мерки и др.), работодателят е длъжен да осигури на работещите необходимите ЛПС (чл.5). Изборът на ЛПС трябва да се съобрази с редица условия и изисквания, подробно описани в наредбата и в приложенията към нея. Работодателят е длъжен да предостави на работещите определените по реда на наредбата лични предпазни средства, в деня на постъпването им на работа. Във връзка с гореизложеното, считаме, че предлаганата от Вас възможност, работещите сами да закупуват полагащите им се ЛПС, противоречи на изискванията на Наредбата. (ВС) |
| 2011-06-13 22:04:42 |
ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДЕН ОТГОВОРА НА ЗАДАДЕНИЯТ ОТ МЕН ВЪПРОС НА 29,04,2011 ГОДИНА ИЛИ ?????????? |
Д. ДОБРЕВ - въпрос от 29 04 2011 ГОД |
Уважаеми господин Добрев, Отговор е поместен в рубриката към въпроса Ви, зададен на 29.04.2011 г. и на 2.06.2011 г. |
| 2011-06-13 22:06:54 |
НАЛОЖИ СЕ ДА СИ НАПРАВЯ ОПЕРАЦИЯ НА ОКОТО.РАБОТЯ СЪС ВИДЕОДИСПЛЕЙ - 8 ЧАСА.ПОДАДОХ РАПОРТ ЗА ЗАПЛАЩАНЕ НА РАЗХОДИТЕ,ТЪЙ КАТО ОТ 2000 ГОД. ДИРЕКТОРА НЕ НИ Е ОСИГУРЯВАЛ ПРЕГЛЕД НА ОЧИТЕ.ОТГОВОРЪТ БЕШЕ: ПЪРВО НЕ СИ ЧЛЕН НА КНСБ; ВТОРО ТИ СИ ЗДРАВНО ОСИГУРЕН И СЕ ОПРАВЯЙ; ТРЕТО - НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ПЛАЩАМЕ И АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ТАКА - ЩЕ ТЕ НАКАЖА ПО КТ |
Д. ДОБРЕВ - въпрос от 29 04 2011 ГОД - ЕТО ГО ЗАДАДЕН ОТНОВО |
Уважаеми господин Добрев, Отговор е поместен в рубриката към въпроса Ви, зададен на 29.04.2011 г. и на 2.06.2011 г. |
| 2011-06-13 22:07:54 |
НАЛОЖИ СЕ ДА СИ НАПРАВЯ ОПЕРАЦИЯ НА ОКОТО.РАБОТЯ СЪС ВИДЕОДИСПЛЕЙ - 8 ЧАСА.ПОДАДОХ РАПОРТ ЗА ЗАПЛАЩАНЕ НА РАЗХОДИТЕ,ТЪЙ КАТО ОТ 2000 ГОД. ДИРЕКТОРА НЕ НИ Е ОСИГУРЯВАЛ ПРЕГЛЕД НА ОЧИТЕ.ОТГОВОРЪТ БЕШЕ: ПЪРВО НЕ СИ ЧЛЕН НА КНСБ; ВТОРО ТИ СИ ЗДРАВНО ОСИГУРЕН И СЕ ОПРАВЯЙ; ТРЕТО - НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ПЛАЩАМЕ И АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ТАКА - ЩЕ ТЕ НАКАЖА ПО КТ |
Д. ДОБРЕВ - въпрос от 29 04 2011 ГОД - ЕТО ГО ЗАДАДЕН ОТНОВО - ДАНО ВСЕ ПАК ИМА ДЛЪЖНОСТНО ЛИЦЕ НА КОЕТО МУ ПЛАЩАТ ЗА ТОВА |
Уважаеми господин Добрев, Отговор е поместен в рубриката към въпроса Ви, зададен на 29.04.2011 и на 2.06.2011. По подразбиране, при поместване на отговор, системата го подрежда според датата на задаване. Това означава, че е възможно да не намерите отговора на въпроса си на първата страница в рубриката, от където вероятно идва и недоразумението с многократното повторение на въпроса от Ваша страна. /ДК/ |