| 2011-06-30 16:15:24 |
Работя в офис в административна сграда. Във връзка с предстоящите жеги, и тъй като сме оборудвани с климатици, ме интересува какви са изискванията за температурата в офис помещения, според нормативните документи. |
Еми Минчева |
Уважаема госпожо Минчева, Микроклиматът и температурата на въздуха в работните помещения следва да отговарят на хигиенните норми, съгласно Наредба № 7 от 1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване (ДВ, бр. 88 от 1999 г.). Конкретните норми са посочени в стандарт БДС 14776-87 "Охрана на труда. Сгради производствени. Норми за температура, относителна влажност и скорост на движение на въздуха в сградите". Нормите са определени в зависимост от сезона, характера на труда, и взаимодействието на отделните фактори. Работодателят има задължението, при превишаване на нормите, да осигури подходяща вентилация/климатизация на работните помещения, както и да вземе други необходими мерки като въвеждане на подходящ режим на работа и почивки, мерки за ограничаване на нивото на слънчева радиация в помещенията и др. Съгласно чл. 94. от Наредба № 7, при дейности, при които се получава прегряване на работещите, се осигуряват още: 1. стаи или кътове с нормален микроклимат и условия за рационално охлаждане; 2. рационален питеен режим с оглед компенсиране на загубите на течности и минерални соли. За нарушения на тези изисквания можете да подадете сигнал в инспекцията по труда. /ДК/ |
| 2011-07-03 20:33:02 |
Като възпитател в ДДЛРГ за нощните си дежурства не получавам ободряваща напитка и храна,Често ми се налага да почивам по 30 часа след нощно дежурство,като преди това съм работила 4 или 5 дневни смени,Към кого да се обърнем за съдействие,при условие ,че директорката не иска и да чуе за проблемите ни? |
Христо Иванов Христов |
Уважаеми господин Христов, Цялостния контрол по спазване на трудовото законодателство, включително относно организацията на работното време и осигуряването на безплатна храна, се осъществява от Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда” (ИА „ГИТ”). Ако смятате, че Вашият работодател нарушава трудовото законодателство следва да сигнализирате съответното териториално поделение на ИА „ГИТ”. /АК/ |
| 2011-07-04 12:53:37 |
На какъв период от време, следва да се правят замервания на параметрите на микро климата на работната среда. Конкретно ме интересува показателя "степен на осветеност" |
иван вълчев |
Уважаеми господин Вълчев, Наблюденията и измерванията на факторите на работната среда и на специфични показатели за безопасност на работни процеси, работно оборудване и работни места се провеждат във връзка с оценката на риска за безопасността и здравето на работещите. Съгласно чл. 10, ал.1, т.6 на Наредба № 5 за реда, начина и периодичността на извършване на оценка на риска (ДВ, бр. 47 от 1999 г.), данните от измерванията на факторите на работната среда могат да бъдат един от източниците на информация за оценяване на риска. Оценката на риска се преразглежда, когато: 1. настъпят промени, които могат да окажат влияние върху риска - въвеждане на нови производствени процеси, оборудване, продукти и материали, промяна на организацията на труда, нови сгради и помещения, реконструкция на съществуващи и др.; 2. след настъпили промени в нормативната уредба; 3. оценката е направена на основата на данни и информация, станали невалидни или неподходящи; 4. има условия оценката да бъде подобрена; 5. прилаганите защитни и профилактични мерки са неефективни или неадекватни; 6. резултатите от разследвания на злополуки, аварии, професионални заболявания и инциденти без злополуки налагат преразглеждане (чл. 11 от Наредба №5). Периодичността на оценяване на риска се определя от работодателя, в зависимост от установения риск и в съответствие с изискванията на нормативните актове. От тук произтича и различната периодика на измерванията на показателите на работната среда. Периодика на измерванията трябва да се определи основно на база оценката на риска. По отношение на осветеността следва да се има предвид и чл. 78 от Наредба № 7 от 23.09.1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване, който изисква в процеса на експлоатация да се поддържат проектните, количествените и качествените показатели на осветителните уредби и на устройствата за осветление. В тази връзка измервания за осветеност се правят и във връзка с установяване на качествените показатели на осветителните уредби и устройства. /ДК/ |
| 2011-07-04 18:22:56 |
Здравейте,моля да ми отговорите след като работодателя ми години наред е давал ваучер за храна на стойност 40 лева сега реши да ги спре има ли право и на какво основание |
Ваня Стоянова |
Уважаема госпожо Стоянова, Информацията, която предоставяте е недостатъчна, за да можем да ви дадем еднозначен отговор. От Вашия въпрос не става ясно на какво основание сте получавали ваучери за храна. В случай, че ваучери за храна са предоставяни във връзка със Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО), следва да се има предвид, че това една възможност, която законът дава при осигуряване на храна на работниците и служителите. Съгласно ЗКПО, социалните разходи, предоставени под формата на ваучери за храна на всяко наето лице, в размер до 60 лв. месечно, не се облагат с данък (чл. 204, т. 2, буква "б" и чл. 209, ал. 1 от ЗКПО). Решението за осигуряване, както и за спиране осигуряването на ваучери за храна, се взима от Общото събрание на работниците и служителите. (ВС) |
| 2011-07-06 12:00:33 |
Колко време може да се забави изплащането на предпазна храна под формата на ваучери? Не е ли задължително изплащането и всеки месец |
албена ДИМИТРОВА |
Уважаема госпожо Димитрова, Съгласно действащото в момента трудово законодателство, храната, която се осигурява на работещите на различни основания, няма предпазен характер. Вероятно въпросът Ви е свързан с разпоредбите на чл. 285, ал. 1 от Кодекса на труда и Наредба № 11 от 21. 12. 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея за работа при специфичен характер и организация на труда. Съгласно чл. 4, ал. 2 от наредбата, безплатна храна и/или добавки към нея получават работници и служители само за дните, когато работят при тези условия. (ВС) |
| 2011-07-06 23:12:13 |
ФИРМИТЕ ИМАТ ЛИ ПРАВО ДА УДЪРЖАТ ПАРИ ЗА КУПОНИТЕ КОИТО ДАВАТ |
ДЕСИСЛАВА МИТКОВА |
Уважаема госпожо Миткова, От въпроса Ви не става ясно на какво основание на работниците и служителите се предоставят купони, поради което не можем да Ви дадем категоричен отговор./АК/ |
| 2011-07-09 19:36:30 |
Здравейте синът ми работи в Чугунолеене АД-ИХТИМАН като топилчик леяр на черни и цветни метали; шихтовчик;ел.пещар и др.събрани в една професия бихте ли ми казали коя категория труд се води а също и кранистина разливочни кранове коя категория труд са .БЛАГОДАРЯ |
СЛАВКА ХРИСТОВА |
Уважаема госпожо Христова, Съгласно чл. 2, т. 4 от Наредбата за категоризиране на труда при пенсиониране (обн., ДВ, бр.123, от 23.10.1998 г., в сила от 01.01.2000 г.) от втора категория при пенсиониране е трудът на работници, инженерно-технически специалисти и ръководни служители до ръководител на цех включително при производството, леенето и пластичната обработка на металите. Според чл. 9, ал. 8 от Инструкция № 13 от 31.10.2000 г. за прилагане на Наредбата за категоризиране на труда при пенсиониране от втора категория при пенсиониране е трудът, положен от инженерно-техническите специалисти и ръководните специалисти до ръководител на цех включително в обособените цехове и звена, свързани с производството, леенето и пластичната обработка на металите в металургичните заводи, в машиностроителните предприятия, ремонтните заводи и всички други предприятия, реализиращи такава дейност. Предприятията в страната, в които се осъществява производството, леенето и пластичната обработка на металите, се обявяват в списък в териториалните поделения на Националния осигурителен институт (НОИ). Обръщаме Ви внимание, че категорията труд се преценява по оригинални документи за осигурителен стаж (образец УП-3), издадени на база разплащателните ведомости или друга счетоводноотчетна документация. Съгласно Кодекса за социално осигуряване на териториалните поделения на НОИ са възложени правата по отпускането, изменянето, спирането и прекратяването на пенсиите. Ето защо преценката и зачитането на документите за пенсиониране, в т. ч категория труд, са от компетентност на съответното длъжностно лице от териториалното поделение на НОИ, на което е възложено ръководството по пенсионното осигуряване. Във връзка с гореизложеното считаме, че за правилното определяне категорията на положения от Вашия син труд и зачитането й при пенсиониране, следва да се обърнете към съответното териториално поделение на Националния осигурителен институт, като приложите посочените документи./АК/. |
| 2011-07-11 15:33:48 |
Фирмата ни е с дейност 43.22 (изграждане на водопроводни, канализационни и климатични инсталации). Имаме ли задължение да застраховаме служителите си за риска "трудова злополука" |
Ивайло Христов |
Уважаеми господин Христов, Съгласно чл. 2, ал. 1 от Наредбата за задължително застраховане на работниците и служителите за риска "трудова злополука" задължително трябва да бъдат застраховани само работещите в предприятия, принадлежащи към икономическа дейност с трудов травматизъм, равен или по-висок от средния за страната. В Заповед № РД01-759 от 27.10.2010 г. (обн. ДВ, бр.90, от 16.11.2010 г.). на министъра на труда и социалната политика за определяне на Коефициент на трудов травматизъм по икономически дейности за прилагане през 2011г. са посочени всички икономически дейности, които са с коефициент на трудов травматизъм равен или по висок от средния за страната. Фирма с икономическа дейност „Изграждане на водопроводни, канализационни, отоплителни и климатични инсталации” се отнася към раздел 43 „Специализирани строителни дейности” съгласно Класификацията на икономическите дейности (КИД-2008). Съгласно приложението, съставляващо неразделна част от Заповед № РД01-759, икономическата дейност с код 43 е с коефициент на трудов травматизъм Ктт=1.82, който е по-висок от средния за страната Ктт=0.96. В тази връзка считаме, че работниците и служителите, които извършват работа в основната и спомагателната дейност на предприятия, принадлежащи към икономическа дейност „Изграждане на водопроводни, канализационни, отоплителни и климатични инсталации” следва да бъдат застраховани за риска „трудова злополука”./АК/ |
| 2011-07-13 13:33:41 |
У нас няма нормативно разработен режим за работа при високи температури. "Има наложени глоби , например ако няма вода за работниците, или пък климатиците не работят " заяви преди време шефката на ГИТ Румяна Михайлова.В тази връзка има ли право работодателя да забрани ползването на климатик в летния период, и ако не към кого да се обърнем. |
Цветан Михайлов |
Уважаеми господин Михайлов, Производственият микроклимат, включително температурата на въздуха в работните помещения, следва да отговарят на изискванията на Наредба № 7 от 1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване (ДВ, бр. 88 от 1999 г.). Конкретните норми са посочени в стандарт БДС 14776:1987 „Охрана на труда. Работни места в производствени помещения. Санитарно-хигиенни норми за температура, относителна влажност, скорост на въздуха и топлинно облъчване.” Нормите са определени в зависимост от сезона, характера на труда, и взаимодействието на отделните фактори. Законодателството предвижда предприеме технически и организационни мерки за ограничаването на прегряващия микроклимат. Ако осигуряването на климатични/вентилационни системи е било единственото средство за осигуряване на температурата на работната среда в норми във Вашата фирма, няма основание да не се прилага това решение. В случай, че има нарушени норми за микроклимат, можете да подадете сигнал в Изпълнителна агенция “Главна инспекция по труда” или съответната териториална дирекция “Инспекция по труда”. (ВС) |
| 2011-07-13 19:51:47 |
В сила ли е Наредба № 2 по безопасността на труда при производството и работата с хлор, Обн. ДВ. бр.9 от 30 Януари 1979г.? |
Деяна Илиева |
Уважаема госпожо Илиева, Наредба № 2 по безопасността на труда при производството и работата с хлор (обн., ДВ, бр. 9 от 30.01.1979 г. и бр. 10 от 2.02.1979 г., в сила от 3.03.1979 г.) не е отменена./АК/ |