| 2011-08-17 15:45:41 |
Пенсионер по болест съм от 2005г .Работил съм към МНО 2-ра и 3-та категория 20 год. без прекъсване имам ли право на 6 работни заплати при пенсиониране или навършване на пенсионна възраст. |
ИМ |
Уважаеми господине, Въпросът Ви не е от компетенциите на рубриката „Безопасност и здраве при работа”. За информация се обърнете към рубриката „Трудово право на Република България” на страницата на Министерството на труда и социалната политика./АК/ |
| 2011-08-18 09:31:56 |
Здравейте, бих желала да открия знаци и сигнали за безопастност на труда, наредбата, която имам е от1995г. и вероятно има допълнения. Благодаря и лек ден! |
Живка Попова |
Уважаема госпожо Попова, Минималните изисквания за осигуряване на знаци и сигнали за безопасност и/или здраве при работа; изискванията към знаците и сигналите за безопасност и/или здраве при работа и условията за тяхното използване са уредени в Наредба № РД-07/8 от 20 декември 2008 г. за минималните изисквания за знаци и сигнали за безопасност и/или здраве при работа (обн., ДВ бр.3 от 13 Януари 2009г.). Бихме искали да Ви уведомим, че наредбата заедно с приложенията към нея можете да намерите на страницата на Министерството на труда и социалната политика в раздел „Закони”, подраздел „Наредби” (http://www.mlsp.government.bg/bg/law/regulation/index.htm)./АК/ |
| 2011-08-18 15:29:10 |
Работя като юристконсулт в ЕООД,работното ми място е обособено в стая със съответното оборудване и извършвам само юридически услуги за същото работно място ми е платена трудова медицина от ЕООД-то.Смятам да извършвам с почасови трудов договор и юридически услуги към адвокат като адвокатски сътрудник,като работното ми място ще бъде същата стая със същото оборудване,трябва ли отново да се сключва договор с трудова медицина и от адвоката при положение че работното място е същото или е достатъчно само писмено споразумение между адвоката и управителя на ЕООД-то? |
Веселин Цветков |
Уважаеми господин Цветков, Съгласно Чл. 18. от Закона за здравословни и безопасни условия на труд когато един обект, работно помещение или оборудване, работна площадка или работно място се използват от няколко предприятия или организации, работодателите съвместно по писмена договореност осигуряват здравословни и безопасни условия на труд, информират се взаимно за рисковете при работа и координират дейностите си за предпазване на работещите от тези рискове. Тъй като осигуряването на обслужване от СТМ за работещите е част от превантивните дейности за предпазване на работещите от професионалните рискове, считаме, че в посочения от Вас случай няма пречка Вашето обслужване от СТМ да се осигури по ред, определен от писмено споразумение между работодателите. /ДК/. |
| 2011-08-18 16:44:18 |
Управител съм на две юридически лица.В едното съм сформирал група от 3 лица притежаващи 5 кв.група по ел.безопасност за да обучат всички останали и те да получат 2 група по ел.безопасност!Позволено ли е същата тази група да обучи и работещите от другата фирма и работниците да получат кв.група по електробезопасност - втора ?Благодаря Ви |
Кален Радев |
Уважаеми г-н Радев, Изисквания за придобиване на квалификационни групи по електробезопасност са регламентирани в Правилника за безопасност и здраве при работа в електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по електрически мрежи, издаден от министъра на енергетиката и енергийните ресурси (ДВ, бр. 34 от 2004 г.) и Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до 1000 V, издаден от министъра на енергетиката и енергийните ресурси и министъра на труда и социалната политика (ДВ, бр. 21 от 2005 г.). Съгласно разпоредби и в двата Правилника, обучението на персонала и провеждането на изпит за квалификационна група се организират и осъществяват от работодателя в работно време, без или със откъсване от производствената дейност. Програмите, сроковете за обучение и датите за провеждане на изпитите за квалификационна група се утвърждават от работодателя. На основание чл. 20, ал. 5 от Правилника за безопасност и здраве при работа в електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по електрически мрежи, обучението и изпитът за квалификационна група могат да се провеждат и в специализирани учебни центрове, упълномощени от министъра на икономиката, енергетиката и туризма. За повече информация по въпроси, отнасящи се до обученията за придобиване на квалификационна група по електробезопасност, следва да се обръщате към Министерството на икономиката, енергетиката и туризма. (ВС) |
| 2011-08-19 12:52:34 |
Здравейте! Предприятието в което работя се прекатегоризира от 3 на 2 категория на труд. Предстои ми пенсиониране в края на годината. Ще мога ли да ползвам някакъв стаж като втора категория при пенсионирането ми? В предприятието работя от 20 години |
Елена Крумова |
Уважаема госпожо Крумова, Информацията от запитването не е достатъчна, за да се даде еднозначен отговор на поставения от Вас въпрос. Бихме искали да Ви уведомим, че категорията труд се преценява по оригинални документи за осигурителен стаж (образец УП-3), издадени на база разплащателните ведомости или друга счетоводноотчетна документация. При необходимост се представят и документи, показващи: структурата и организацията на работата; производствени (функционални) характеристики, от които да е видно естеството на извършваната работа; звеното, в което се извършва работата; вида дейност на осигурителя и др. Във връзка с гореизложеното считаме, че за правилното определяне категорията на положения от Вас труд и зачитането й при пенсиониране, следва да се обърнете към териториалното поделение на Националния осигурителен институт, като приложите посочените документи./АК/ |
| 2011-08-23 13:38:48 |
Моля ,да ми отговорите по възможност най-бързо, защото това е четвъртата рубрика, на която ме прехвърлят специалистите за отговор. Каква е категорията положен труд на Началник стр. обек в Ремонтно стр. предприятие към бивше БКС-ремонт и подръжка? |
Ели Чорбаджийска |
Уважаема госпожо Чорбаджийска, С Правилника за категоризиране на труда при пенсиониране (ПКТП), в сила до 31.12.1999 г., са определени изискванията за категоризиране на труда на работещите в дейности, производства, работни места, конкретни професии и длъжности, на които лицата са назначени по трудово правоотношение. Съгласно т. 26 от ПКТП от втора категория е трудът при пенсиониране на строително-монтажни работници, работещи непосредствено на обектите от строително-монтажната дейност. Тъй като тази разпоредба се прилага относно работници, заети в строителството, то от правото по тази точка могат да се ползват работещите в ремонтно-строителното предприятие към бивше БКС, само ако предприятието е отчитало дейността си в отрасъл “Строителство”. Бихме искали да Ви обърнем внимание, че категорията труд се преценява по оригинални документи за осигурителен стаж (образец УП-3), издадени на база разплащателните ведомости или друга счетоводноотчетна документация. При необходимост се представят и документи, показващи: структурата и организацията на работата; производствени (функционални) характеристики, от които да е видно естеството на извършваната работа; звеното, в което се извършва работата; вида дейност на осигурителя и др. Във връзка с гореизложеното считаме, че за правилното определяне категорията на положения от Вас труд и зачитането й при пенсиониране, следва да се обърнете към териториалното поделение на Националния осигурителен институт, като приложите посочените документи. /АК/ |
| 2011-08-25 14:22:39 |
Здравейте. Въпросът ми е свързан с носенето на предпазни каски от строителни работници на открито. В ЗБУТ, както и в Наредбите № 3, е упоменато задължителното носене, но при високи температури през лятото на открито, това може да доведе до топлинен удар. Интересуваме подлежи ли на санкция работника, който е без каска при температура над 33 градуса. Благодаря Ви! |
Надежда Димова |
Уважаема госпожо Димова, Разпоредбите на Кодекса на труда и на Закона за здравословни и безопасни условия на труд гласят, че работодателят е длъжен да предоставя безплатно специално работно облекло и лични предпазни средства (ЛПС) на работниците и служителите, работещи при рискове за здравето и безопасността, които не могат да бъдат отстранени по друг начин (с колективни средства за защита, организационни мерки и др.). Работниците и служителите от своя страна са длъжни да използуват правилно, съгласно инструкциите, предоставените им от работодателя ЛПС. Изборът на ЛПС трябва да се съобрази с редица условия и изисквания, подробно описани в Наредба № 3 за минималните изисквания за безопасност и опазване на здравето на работещите при използване на лични предпазни средства на работното място (ДВ, бр. 46 от 2001 г.) и в приложенията към нея. Съгласно чл. 7 от Наредба №3, работодателят е длъжен така да избере личните предпазни средства, че те да осигуряват защита от рисковете, при които се прилагат, без те самите да водят до увеличаване на който и да е риск, да отговарят на условията на съответното работно място, да са съобразени с ергономичните изисквания и здравословното състояние на работещите. В тази връзка, при строително-монтажни работи (СМР) на открито през летните месеци защитните каски ще бъдат различни от тези, които се използват през зимните. Освен това, на основание чл. 16, т. 7 от Наредба № 2 за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при извършване на строителни и монтажни работи (ДВ. бр.37 от 2004г.), строителят е длъжен да предприеме допълнителни мерки за защита на работещите на открити работни места при неблагоприятни климатични условия. Съгласно чл. 50, ал.1 на Наредба № 2 извършването на СМР на открито се преустановява при неблагоприятни климатични условия (гръмотевична буря, обилен снеговалеж, силен дъжд и/или вятър, гъста мъгла, през тъмната част на денонощието или при прекъсване на изкуственото осветление и др.). За нарушения на трудовата дисциплина, в това число, неспазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труд, работодателят може да налага предвидените в Кодекса на труда дисциплинарни наказания – забележка, предупреждение за уволнение, уволнение (чл. 186, 187 и 188 от КТ). Съгласно Кодекса на труда, паричната санкция (глобата) е вид административно наказание, и се налага от съответния контролен орган, а не от работодателя. (ВС) |
| 2011-08-26 13:22:34 |
Имаме Картотека на опасните в-ва. На основата й разработваме инструкции за безопасна работа, част от оценката на риска и ги разпространяваме на всяко работно място. Необходимо ли е при всеки работещ да има отделна Картотека от стотици страници, при условие, че същата информация в синтезиран и разбираем вид им е предоставена с оценката на риска? |
Явор Валентинов |
Уважаеми господин Валентинов, Разпоредбата на чл.101, ал. 1 на Наредба № 7 от 23.09.1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване изисква ЗА всяко предприятие и работно място да се води картотека за използваните опасни вещества и тяхната характеристика. Тази разпоредба не предвижда задължение картотеката да се разполага физически НА съответното работно място. Съгласно ал. 2 на същия член, за всяко опасно вещество се разработва инструкция или указание за безопасна работа. Инструкциите и указанията се изготвят въз основа на информационните листи от картотеката като се вземат предвид и технологичните процеси и конкретните условия на използване на веществото на съответното работно място. Това изискване е свързано с осигуряване на достъпна синтезирана и разбираема информация, включително и в писмена форма, за всеки работещ, който е или може да бъде изложен на риск при работа с опасни химични вещества. В тази връзка са и изискванията на чл. 13 от Наредба № 13 от 30.12.2003 г. за защита на работещите от рискове, свързани с експозиция на химични агенти при работа, съгласно който работодателят следва да осигурява на работещите и/или техните представители: 1. информация за оценката на риска, както и допълнителни данни за настъпили съществени промени на работното място, водещи до промяна на оценката на риска; 2. данни за опасните химични агенти при работа, риска за здравето и безопасността, съответните гранични стойности и други законови изисквания; 3. обучение и информация за съответните предпазни мерки и действията, които трябва да се предприемат за самозащита, както и за защита на останалите работещи; 4. достъп до информационните листове за безопасност на използваните химични агенти; 5. достоверност и актуализиране на информацията, която може да бъде предоставена в различна форма в зависимост от естеството и степента на риска - от устно съобщение до индивидуално обучение, подкрепено с писмена информация./ДК/ |
| 2011-08-27 21:39:53 |
Ежегодните измервания на шум на работни места и оборудване, където шумовите характеристики са близки или по-високи от допустимите (чл. 135, Наредба 7/1999г.) задължително ли се извършват от акредитиран орган за контрол? |
Деяна Илиева |
Уважаема госпожо Илиева, Съгласно разпоредбата на чл. 217, ал. 4 от Наредба № 7 от 23.09.1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване, необходимите за оценката на риска измервания се извършват от звена и специалисти на работодателя и/или от упълномощени от Изпълнителна агенция "Българска служба за акредитация" юридически и физически лица. /ДК/ |
| 2011-08-29 11:09:31 |
82-92 г. лице е било на длъжност "Шофьор на спец. товарен автомобил от 7,5 до 15 т". Съгласно чл.53а от отм.ПКТП "шофьори на тов. автомобили с товароподемност 12 и повече тона са от втора кат. труд. Това означава ли, че и посочената длъжност е от втора кат. В предприятието няма запазени данни за размера на внесените осигуровки. |
Стоил Костадинов |
Уважаеми господин Костадинов, Разпоредбата на чл. 53а от Правилника за категоризиране на труда при пенсиониране (отм.) е императивна и не предвижда изключения. Следователно от предвидените в нея права могат да се ползват само лицата, работили като шофьори на товарни автомобили с товароподемност 12 и повече тона./АК/ |