| 2011-09-11 20:07:28 |
Каква категория труд е професията електроерозист в отрасъл ,,Металокерамика,, |
Анушка Аврамова |
Уважаема госпожо Аврамова, Информацията от запитването не е достатъчна, за да се даде еднозначен отговор на поставения от Вас въпрос. Бихме искали да Ви уведомим, че категорията труд се преценява по оригинални документи за осигурителен стаж (образец УП-3), издадени на база разплащателните ведомости или друга счетоводноотчетна документация. При необходимост се представят и документи, показващи: структурата и организацията на работата; производствени (функционални) характеристики, от които да е видно естеството на извършваната работа; звеното, в което се извършва работата; вида дейност на осигурителя и др. Във връзка с гореизложеното считаме, че за правилното определяне категорията на положения от Вас труд и зачитането й при пенсиониране, следва да се обърнете към териториалното поделение на Националния осигурителен институт, като приложите посочените документи./АК/ |
| 2011-09-13 23:20:08 |
Здравейте! Редно ли е в хирургично отделение с 29 служителя стаята за почивка да е с шир.1.50и дъл.4м и само с хладилник малка мивка и печка да се отваря само когато трябва да се вземе количката за храна и през останалото време е заключена а персоналът на 12ч дневни и нощни яде в манипулационна и бутилката с вода е до стола за вземане на кръв. |
Таня Василева |
Уважаема госпожо Василева, Съществува конкретна разпоредба в Приложение 1 към чл. 13 на Наредба № 49 от 18.10.2010 г. за основните изисквания, на които трябва да отговарят устройството, дейността и вътрешният ред на лечебните заведения за болнична помощ и домовете за медико-социални грижи (Издадена от министъра на здравеопазването, обн., ДВ, бр. 83 от 22.10.2010 г., изм. и доп., бр. 92 от 23.11.2010 г., доп., бр. 53 от 12.07.2011 г., в сила от 13.08.2011 г.) относно стаята за почивка на операционния екип в операционния блок, която следва да е с размери от 6 кв.м и с обособен кът за написване на оперативния протокол. По представената от Вас информация е видно, че изискването за размера на помещението е спазено. За повече информация следва да се обърнете към Министерство на здравеопазването. По отношение на възможностите за използване на стаята за почивка от страна на работещите Ви информираме, че, съгласно чл. 239. от Наредба № 7 от 23.09.1999 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд на работните места и при използване на работното оборудване, за работещите се осигуряват помещения за почивка, когато: 1. технологичният процес налага чести и продължителни прекъсвания на работата; 2. на работното място или в помещенията има постоянно присъствие на повече от определено количество хора; 3. за осигуряването на безопасността и здравето са въведени режими на труд и почивка. Разпоредбата на чл. 240, ал. 1 от същата наредба изисква стаите за почивка да са: 1. лесно достъпни;2. достатъчно просторни;3. съобразени с броя на едновременно ползващите ги лица; 4. снабдени с обзавеждане, съобразено с характера на необходимите почивки и с маси и столове с облегалки. За нарушения на законодателството в областта на осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд следва да подадете сигнал към регионалната дирекция „Инспекция по труда” /ДК/ |
| 2011-09-15 11:29:21 |
Здравейте, интересува ме полагат ли се ваучери за храна / от средствата за СБКО/ на лице, което през изминалия месец е в болничен или неплатен отпуск? |
Р. Маринова |
Уважаема госпожо Маринова, Съгласно чл. 293, ал. 1 от Кодекса на труда начинът на използването на средствата за социално-битовото и културното обслужване (СБКО) се определя с решение на общото събрание (ОС) на работниците и служителите. Това означава, че само общото събрание на работниците и служителите има законовото правомощие и е автономно да решава и преценява за какви цели и как да се използват средствата за СБКО. Средствата следва да бъдат разходвани по начина и при условията, определени в решението на ОС. /АК/ |
| 2011-09-16 13:06:11 |
Имам ли право на ваучери за храна след като съм назначен по Национална програма програма за хора с увреждания за 36 месеца в Регионална дирекция за социално подпомагане и там получават такива социални придобивки . Моля за вашата намеса. |
ХРИСТО СТЕФАНОВ |
Уважаеми господин Стефанов, Сигналът Ви е предоставен на вниманието на г-н Ивайло Иванов, изпълнителен директор на Агенцията за социално подпомагане. (ВС) |
| 2011-09-16 14:57:25 |
Разрешено ли е водача на камион за международен превоз на стоки, да го карат сам да товари и разтоварва камиона си? |
Янко Димитров |
Уважаеми господин Димитров, Съгласно Кодекса на труда, още при сключването на трудовия договор работодателят е длъжен да запознае работника или служителя с трудовите му задължения, които произтичат от заеманата длъжност или изпълняваната работа (Чл. 62, ал. 6 КТ). Конкретните задължения, вътрешното разделение на труда между различните по вид работи, дейности и трудови функции се посочват в длъжностната характеристика на работника или служителя. Тя трябва максимално точно и изчерпателно да описва всичките трудови задължения, както и необходимите за тяхното изпълнение професионална квалификация, знания и умения. В тази връзка, ако за изпълняваната от Вас работа, работодателят предвижда и извършване на товаро-разтоварни дейности, това би следвало да е отразено в длъжностната Ви характеристика и би следвало да сте уведомен при сключване на договора. Ако считате, че са нарушени посочените разпоредби от Кодекса на труда, можете да подадете сигнал до Изпълнителна агенция "Главна инспекция по труда" или до съответната териториална дирекция “Инспекция по труда” по регистрация на предприятието. (ВС) |
| 2011-09-17 12:49:11 |
Имам ли право на ваучери за храна след като съм назначен от Бюрото по труда по Национална програма за хора с увреждания за 36 месеца в Регионална дирекция за социално подпомагане .И в БТ и в Регионална дирекция за социално подпомагане получават тази социална придобивка.Кой началник ще реши проблема. |
ХРИСТО СТЕФАНОВ |
Уважаеми господин Стефанов, Сигналът Ви е предоставен на вниманието на г-н Ивайло Иванов, изпълнителен директор на Агенцията за социално подпомагане. (ВС) |
| 2011-09-17 23:35:24 |
Съпругът ми навърши 57год и има 16г и 5м.стаж ІІсат.Общият му тпудов стаж е42г. и 4м.Не му достигат 8месеца до 43год.цобщ тр.стаж.Впроса ми е може ли да си го закупи на разсрочено плащане |
Виолета Григорова |
Уважаема госпожо Григорова, Въпросите относно общественото осигуряване не са от компетенциите на рубриката „Безопасност и здраве при работа”. За информация се обърнете към рубриката „Обществено осигуряване” на страницата на Министерството на труда и социалната политика./АК/ |
| 2011-09-19 20:03:47 |
каква категория се е водел преди1999г. трудът на електротехниците в строителството в селското стопанство |
Мариана Йотова |
Уважаема госпожо Йотова, Във връзка с Вашето запитване бихме искали да Ви уведомим, че съгласно т. 66и от Правилника за категоризиране на труда при пенсиониране (отм.) в сила до 31.12.1999 г., от втора категория при пенсиониране е трудът на работници в говедовъдството, овцевъдството, свиневъдството и механизаторите в селското стопанство. От правото по тази точка могат да се ползват и работещите в оранжерийното производство: агроном, техник по растителна защита, механик и монтьор по поддържане на съоръженията. Бихме искали да Ви обърнем внимание, че категорията труд се преценява по оригинални документи за осигурителен стаж (образец УП-3), издадени на база разплащателните ведомости или друга счетоводноотчетна документация. При необходимост се представят и документи, показващи: структурата и организацията на работата; производствени (функционални) характеристики, от които да е видно естеството на извършваната работа; звеното, в което се извършва работата; вида дейност на осигурителя и др. Във връзка с гореизложеното считаме, че за правилното определяне категорията на положения от Вас труд и зачитането й при пенсиониране, следва да се обърнете към териториалното поделение на Националния осигурителен институт, като приложите посочените документи /АК/ |
| 2011-09-19 22:05:37 |
Работя като авиобояджия и в момента сме 3 кат. труд,искам да попитам има ли възможност да станем 2(работим с токсични вещества,виброшлайф машини и в мн. шумна и прашна среда)ако може към коя институция да се обърнем.Благодар |
Иванов |
Уважаеми господин Иванов, Съгласно Правилника за категоризиране на труда при пенсиониране (в сила до 31.12.1999 .) и Наредбата за категоризиране на труда при пенсиониране (в сила от 01.01.2000 г.) трудът на работниците и служителите се категоризира в три основни групи. В първата група („първа“ категория труд) са включени работни места, чиито условия са неестествени за човека - под земята, под водата и във въздуха. Тези условия са природно определени и не могат да бъдат променяни. Втората група („втора“ категория труд) обхваща производства, видове работи, работни места и професии, при които специфичните изисквания на работата и реалните условия на труд оказват непосредствено неблагоприятно въздействие върху човешкия организъм или затрудняват нормалното изпълнение на трудовите задължения на работниците и служителите. Условията на труд и нивото на рисковите фактори в тези отрасли и дейности обаче, могат да бъдат променяни, посредством целенасочени инвестиции и организация на работа. Трета група („трета“ категория труд) обхваща трудът на невключените в „първа” и „втора” категория труд работници и служители. В българското законодателство в областта на безопасността и здравето при работа са заложени принципите за превенция на рисковете на работното място. За работодателите съществува задължението да осигуряват на работниците и служителите работни места, които да отговарят на определени минимални изисквания за здравословни и безопасни условия на труд. В тази връзка считаме, че усилията на държавата и работодателите трябва бъдат насочени преди всичко към подобряване на условията на труд, чрез предприемане на различни мерки за отстраняване, ограничаване или намаляване на професионалните рискове, а не към компенсиране на техните отрицателни последици, включително и чрез разширяване на обхвата на категориите труд при пенсиониране./АК/ |
| 2011-09-20 13:33:14 |
Какви са вариантите за получаване на безплатно работно облекло при учителите по новата наредба |
Атанас Стоянов |
Уважаеми господин Стоянов, Съгласно чл. 296. , ал. 1 от Кодекса на труда работодателят следва да осигури на работниците и служителите безплатно работно и униформено облекло при условия и по ред, установени от Министерския съвет (Наредба) или в колективния трудов договор. В случай, че работно облекло се осигурява по реда на Наредбата за безплатното работно и униформено облекло (Приета с ПМС № 10 от 21.01.2011 г., обн., ДВ, бр. 9 от 28.01.2011 г.), следва да се има предвид, че изискванията на наредбата са императивни и се прилагат за всички работници и служители, които работят по трудово правоотношение, независимо от икономическата дейност, включително и за работещите в системата на образованието. Работното облекло се предоставя, за да се запази личното облекло на работниците и служителите при извършване на възложената работа.(чл.3 от Наредбата). Работните места и видовете работа, за които се осигурява работно и/или униформено облекло; работниците и служителите, които имат право на работно и/или униформено облекло вида и срока на износване на облеклото и уславията за неговото използване се определят от работодателя след предварителни консултации с представителите на синдикалните организации, с представителите на работниците и служителите по чл. 7, ал. 2 от Кодекса на труда и с комитета/групата по условия на труд (чл. 6, ал. 2 от Наредбата). Съгласно чл. 8, ал. 2 работното и/или униформеното облекло се предоставя на работника или служителя в готов вид в деня на постъпването му на работа. Разпоредбата на чл. 8, ал. 4 не допуска заменянето на работно и/или униформено облекло с пари./ДК/ |