| 2010-04-30 10:57:52 |
как по-точно ще се изчистват отпуските на учителите.повечето имат по над 80-90 дни за отпеск от минали години,а спецификата на работата ни не позволява да се вземе цялятя отпускя на куп |
георги иванов |
На заседанието си на 28.04.2010 г. Министерският съвет прие проект на Закона за изменение и допълнение на Кодекса на труда /ЗИДКТ/. Предвижда се натрупаните до 1 януари 2010 г. отпуски да могат се ползват до 31.12.2011 г. Предвиждат се и промени в режима на ползване и отлагане на ползването на платения годишен отпуск. За да влезе в сила е необходимо ЗИДКТ да бъде приет от Народното събрание и обнародван в Държавен вестник. До влизането на ЗИДКТ в сила се прилагат сега действащите разпоредби на Кодекса на труда. ЛТ/ |
| 2010-04-30 11:19:19 |
Назначена съм на трудов договор по чл. 111 от Кодекса на труда на 2 часа дневно. Имам основен трудов договор на 8 часа дневно. В момента ми прекратяват и основният и вторият трудов договор. Имам ли право на обезщетение по чл. 224 от Кодекса на труда по втория трудов договор? |
Десислава Стоянова |
Съгласно чл. 224, ал. 1 от Кодекса на труда, при прекратяване на трудовото правоотношение, както по основен, така и по допълнителен трудов договор, работникът или служителят има право на парично обезщетение за неизползувания платен годишен отпуск пропорционално на времето, което се признава за трудов стаж. Изчисляването на полагащия се платен годишен отпуск по договор за допълнителен труд по чл. 111 от КТ става по общия ред, като времето, което евентуално би се признало за трудов стаж се изчислява и набира по часове, дни и месеци. Обезщетението за неизползван платен годишен отпуск по чл. 224, ал. 1 от КТ се изчислява по реда на чл. 177 към деня на прекратяването на трудовото правоотношение.СН/ |
| 2010-04-30 11:24:34 |
Здравейте, има ли възможност и правно основание, учител, който навършва пенсионна възраст през м.август, да бъде назначен на същата работа за следващата учебна година от 15 септември? |
Десислава Ангелова |
В Кодекса на труда не се съдържат разпоредби, които да ограничават правото на труд на лицата, които отговарят на условията за отпускане на пенсия за осигурителен стаж и възраст или на които е отпусната такава пенсия. Поради това от гледна точка на трудовото законодателство няма пречка посоченото в запитването Ви лице да бъде назначено като учител и през следващата учебна година. В случай, че лицето желае да му бъде отпусната пенсия, следва да имате предвид разпоредбата на чл. 94, ал.1 от Кодекса за социално осигуряване /КСО/, съгласно която пенсиите се отпускат от датата на придобиване на правото, а за пенсиите за осигурителен стаж и възраст - от датата на прекратяване на осигуряването, ако заявлението с необходимите документи е подадено в 6-месечен срок от придобиване на правото, съответно от прекратяване на осигуряването. Ако документите са подадени след изтичане на 6-месечния срок от придобиване на правото, съответно от прекратяване на осигуряването, пенсиите се отпускат от датата на подаването им. На основание чл. 10 от КСО осигуряването възниква от деня, в който лицата започват да упражняват трудова дейност по чл. 4 от КСО и продължава до прекратяването й. За да има прекратяване на осигуряването, трябва да има прекратяване на трудовата дейност. Такова прекратяване е налице, когато към момента на подаване на документите за пенсиониране лицето не работи и не се счита за осигурено на нито едно от основанията по чл. 4 от КСО поне един работен ден. ПМ/ |
| 2010-04-30 11:25:32 |
Благодаря Ви за отговора от 24.04., но аз не исках да ми цитирате чл 209, а да ми кажете има ли максимален размер за удържане, или имаме право цялата сума да си удържим от заплатата на работниците, без да търсим изричното им съгласие, предвид че това е описано в договора за бригадна отговорност? |
Н. Якимова |
Уважаема госпожа Якимова, Съгласно чл. 272, ал.1 от Кодекса на труда не могат да се правят удръжки от трудовото възнаграждение на работника или служителя освен в изрично посочените случаи. Размерите на удръжките от трудовите възнаграждения са установени в чл. 446 ал.1 и 2 от Гражданско процесуалния кодекс. Съгласно посочените разпоредби ако изпълнението е насочено върху трудовото възнаграждение или върху друго каквото и да е възнаграждение за труд, както и върху пенсия, чийто размер е над минималната работна заплата, може да се удържа само: 1. ако осъденото лице получава до 300 лв. месечно - една четвърт част, ако е без деца, и една пета, ако е с деца, които то издържа; 2. ако осъденото лице получава от 300 до 600 лв. месечно - една трета част, ако е без деца, и една четвърт, ако е с деца, които то издържа; 3. ако осъденото лице получава от 600 до 1200 лв. месечно - една втора част, ако е без деца, и една трета, ако е с деца, които то издържа; 4. ако осъденото лице получава над 1200 лв. месечно - горницата над 600 лв., ако е без деца, и горницата над 800 лв., ако е с деца, които то издържа. Месечното трудово възнаграждение по ал. 1 се определя, след като се приспаднат дължимите върху него данъци и задължителни осигурителни вноски(ал.2) СС |
| 2010-04-30 11:34:34 |
Главен счетоводител съм на РЦЗ Габрово.През м..май ми предстои пенсиониране.Предвид структурни промени-сливане на РЦЗ с РИОКОЗ, не е удачно обявяване на конкурс за овакантената от мен длъжност, която е по служебно правоотношение.Въпросът ми е по какъв начин да бъда назначена за времето до обединението на двете структури, без да се обявява конкурс. |
Ценка Иванова Неделчева |
****************** Уважаема госпожа Неделчева, По въпроси свързани със служебно правоотношение(държавна служба)с следва да се обърнете към дирекция „Държавна администрация” на Министерския съвет. СС |
| 2010-04-30 12:09:14 |
Лекар с 2 трудови договора, може ли по време на отпуск да работи по 3-ти трудов договор? |
СИЛВИЯ ВАСИЛЕВА |
Няма пречка по време на отпуск да се полага труд по трудово правотношение. ЛТ/ |
| 2010-04-30 13:18:28 |
Моля за становище по следния казус:Бивш служител представя болнични, след като е напуснал компанията.Болничните са платени от НОИ.Трябва ли да отразим този вид отсъствия като трудов стаж в трудовата книжка или се признава само за осигурителен такъв?По какъв начин?Трябва ли да предприемем последващи действия в тази връзка?Благодаря предварително! |
Магдалена Петракиева |
В случай, че временната неработоспособност е настъпила след прекратяване на трудовото правоотношение, то няма основание този период да се зачита за трудов стаж, поради което не се отразява като такъв в трудовата книжка. ПМ/ |
| 2010-04-30 14:41:29 |
Обявяват ли се някъде свободните работни места в Агенцията за социално подпомагане на отделните клонове на обслужване на населението,къде и как мога да кандидатствам като социален работник |
Вера Методиева |
За конкретна информация по поставения въпрос се обърнете към АСП. ЛТ/ |
| 2010-04-30 15:46:46 |
Работя във физиотерапия към ДКЦ на 7ч. работен ден.Право на каква регламентирана почивка имам през работния ден. Трябва ли задължително да имаме обедна почивка от 30 мин. извън графика при работно време от 7-14 30 часа. |
рехабилитатор |
Съгласно чл. 151, ал.1 и 2 от Кодекса на труда (КТ) работното време на работника или служителя се прекъсва с една или няколко почивки. Работодателят осигурява на работника или служителя почивка за хранене, която не може да бъде по-малко от 30 минути. Почивките не се включват в работното време. Физиологичните режими на труд и почивка(почивки през работното време) се установяват по реда на Наредба №15 от 31.05.1999 г. за условията, реда и изискванията за разработване и въвеждане на физиологични режими на труд и почивка по време на работа, издадена от министъра на здравеопазването и министъра на труда и социалната политика (обн. ДВ, бр.54 от 15.06.1999 г.). СС |
| 2010-04-30 16:00:18 |
Има ли право работникът или служителят без да отработва срока на предизвестието за пенсиониране да получи заплащането за него и при какви условия? |
Димо Димов |
В чл. 222, ал.3 от КТ е предвидено,че при прекратяване на трудовото правоотношение, след като работникът или служителят е придобил право на пенсия за осигурителен стаж и възраст, независимо от основанието за прекратяването, той има право на обезщетение от работодателя в размер на брутното му трудово възнаграждение за срок от 2 месеца, а ако е работил при същия работодател през последните 10 години от трудовия му стаж - на обезщетение в размер на брутното му трудово възнаграждение за срок от 6 месеца. Както е видно от разпоредбата, условие за изплащане на посоченото обезщетение е към момента на прекратяване на трудовото правоотношение работникът или служителят да е придобил право на пенсия за осигурителен стаж и възраст.СН/ |