Дата на Въпроса Въпрос Подател Отговор
2012-02-02 15:12:15 Каква е процедурата и на какво основание от КТ се прекратяват пълномощията на кмет на кметство след касиране на избора за кмет. Д. Каракостова Уважаема госпожа Каракостова, В Кодекса на труда не се съдържат разпоредби, които да уреждат процедура по прекратяване на пълномощията на кмет на кметство. СС Трудово право на Република България
2012-02-21 16:45:46 Моля ви да ни отговорите в какво се състои разликата между текстовете на чл.140а, ал.1 и чл.141, ал.2 относно това кой труд се смята за нощен и кой не и колко часа / 3 или 4 часа/ трябва да попадат в часовете между 22.00-06.00 ч., за да се счита за нощна една работна смяна. Предварително ви благодаря за отговора. Ани Димитрова Уважаема госпожа Димитрова, Съгласно чл. 141, ал.2 и ал.3 от Кодекса на труда, работната смяна е смесена, когато включва дневен и нощен труд. Смесена работна смяна с 4 и повече часа нощен труд се смята за нощна и има продължителност на нощна смяна, а с по-малко от 4 часа нощен труд се смята за дневна и има продължителност на дневна смяна. Редуването на смените в предприятието се определя в правилника за вътрешния трудов ред. Разпоредбите на чл. 140а, от Кодекса на труда определят особени правила при полагане на нощен труд, когато работниците и служителите, в редовното си работно време имат най-малко три часа нощен труд по чл. 140, ал. 2, както и работниците и служителите, които работят на смени, една от които включва най-малко три часа нощен труд, се смятат за работници и служители, които полагат нощен труд. Следователно независимо дали смяната е нощна или дневна, при наличието на 3 часа нощен труд се прилагат разпоредбите на чл. 140а КТ. СС Трудово право на Република България
2012-03-13 11:47:01 Прави ли се записване в трудовата книжка при допълнително споразумение за промяна само на кода на длъжността /възнаграждението и длъжностното наименование се запазват/? Благодаря! Ани Иванова Уважаема г-жо Иванова, Промяната на кода на длъжността по НКПД, без да се променя наименованието на длъжността и трудовото възнаграждение, не налага подписването на допълнително споразумение. ЛТ/ Трудово право на Република България
2012-03-24 01:12:02 Имам син който получи предложение за работа 5 дни в седмицата само нощна смяна от 22- до 6? Въпросът ми е имат ли правно основание да му предлагат да работи 21-23 дни само нощна смяна и няма ли право на почивки м/у дните освен през уикенда?и къде го пише това в кой закон е регламентирано.. Аршалуйс Бедрос Ангелова Уважаема госпожа Ангелова, Няма пречка да се работи само през нощта, но само за длъжности, като например „нощен пазач”, нощен възпитател” и др. под. Ако считате, че работодателя нарушава трудовото законодателство можете да сигнализирате инспекцията по труда по седалището на предприятието. СС Трудово право на Република България
2012-04-19 08:49:23 Как се изплащат първите три дни (за сметка на работодателя) от болничен лист издаден за трудова злополука - 70 % на общо основание или 90 % както всички останали дни от болничния лист ? Йовка Кирилова Съгласно § 22о, ал. 1, т. 1 от преходните и заключителни разпоредби от Кодекса за социално осигуряване за периода до 31 декември 2012 г. осигурителят изплаща на осигуреното лице за първия, втория и третия работен ден от временната неработоспособност 70 на сто от среднодневното брутно възнаграждение за месеца, в който е настъпила временната неработоспособност, но не по-малко от 70 на сто от среднодневното уговорено възнаграждение. КС . Трудово право на Република България
2012-05-02 09:40:49 Кога ще отпадне допълнителното възнаграждение за прослужено време. Руска Горбанова Уважаема г-жо Горбанова, Към настоящия момент няма промяна в нормативната уредба, която урежда правото на работника или служителя по трудово правоотношение на допълнително трудово възнаграждение за придобит трудов стаж и професионален опит. ЛТ/ Трудово право на Република България
2012-10-03 21:31:43 До 15.09.12 г. работех на постоянен трудов договор като учител в професионална гимназия и имах "клас" 28% от които 4 педагогически/съгласно чл.26(1) от КТД за системата на народната просвета/.След напускането ,по собствено желание на ПГ, от следващия ден бях назначена на трудов договор в ОУ в същия град.Беше ми признат за "клас"само педагогическия стаж,тоез-4 %.Правилно ли е това ? Величка Ечева Уважаема госпожа Ечева, Да. След 1 юли 2007 г., когато възниква ново трудово правоотношение при същия или друг работодател, на основание чл. 12, ал. 1 от Наредбата за структурата и организацията на работната заплата се заплаща допълнително месечно възнаграждение за придобит трудов стаж и професионален опит на същата, сходна или със същия характер работа, длъжност или професия в процент върху основната работна заплата, определена с индивидуалния трудов договор, като спазват изискванията на чл. 12, ал. 4 и 5 от наредбата. Условията, при които се зачита сходството на професията съобразно характера на работата спрямо определена длъжност се определят с колективен трудов договор или с вътрешни правила за работната заплата в предприятието. Поради това работодателят следва да прецени на коя от заеманите преди това длъжности (включително и в неговото предприятие) е придобит необходимия трудов стаж и професионален опит за определяне допълнителното трудово възнаграждение. ЕКБ Трудово право на Република България
2012-10-15 11:41:03 Лице работи на 4ч. на едно място и 4ч. на друго място. Когато ползва право на отпуск 15 календарни дни за раждане на дете се заплаща здравно осигуряване за сметка на работодателя върху 420лв. Защо се заплаща и на двете места въррух 420лв. здравно осигуряване , като заплатата е по-малка като работи на 4ч. И.Петрова Уважаема г-жо Петрова, По въпроси, свързани със заплащането на здравноосигурителни вноски, се обърнете към НАП. ЛТ/ Трудово право на Република България
2012-10-24 08:54:51 Българско фридическо лице с фабрика в България е собственик на Италианска компания, обслужваща Българската, коятоима офис и 7 служители - италиански граждани в Италия. Могат ли служителите на италианската компания да бъдат прехвърлени на трудов договор с българската ако бъде закрита италианската, но от работата им продължава да има необходимост? Антоанета Любенова Въпросът Ви е от компетентността на рубриката „Свободно движение на хора, миграция и интеграция”. КС Трудово право на Република България
2012-11-13 11:19:18 Необходимо ли е отделно писмено искане и съответно разрешение до/от работодателя за ползване на платен годишен отпуск с начало през декември текуща година и край през януари следващата година? Христо Христов Уважаеми г-н Христов, Платеният годишен отпуск се ползва с писмено разрешение на работодателя (чл. 173, ал. 6 КТ). ЛТ Трудово право на Република България
Страница 6061 of 6864