| 2014-04-08 18:05:33 |
На една длъжност имаме 10 служители, от които 5 изпълняват функции по организация, а 5 - функции по изпълнение (въпреки че длъжностите са еднакви). Искаме да съкратим 2 щатни бройки от служителите с организационни функции. Кои служители трябва да участват в подбора - всичките 10 или само 5, които изпълняват организационните функции? |
Калина Попова |
Съгласно чл. 329 от Кодекса на труда /КТ/, при закриване на част от предприятието, както и при съкращаване в щата или намаляване на обема на работата, работодателят има право на подбор и може в интерес на производството или службата да уволни работници и служители, длъжностите на които не се съкращават, за да останат на работа тези, които имат по-висока квалификация и работят по-добре. От цитираната разпоредба е видно, че КТ предвижда правото на работодателя, когато прекратява трудовото правоотношение на предвидените в разпоредбата основания, едно от които е съкращаването в щата, да се прилага разпоредбата на чл. 329 относно подбора. Законоустановените критерии за подбор са по-високата квалификация и по-добрата работа. Подборът е право на работодателя, но има случаи, в които то се превръща в задължение. Това са случаите, при които се налага освобождаване само на част от всички работници и служители, които заемат една и съща длъжност. Тогава работодателят следва да извърши подбор, за да прецени кой/кои работници или служители от заемащите една и съща длъжност да освободи и кой/кои да останат на работа, поради това, че имат по-висока квалификация и работят по-добре. В подбора могат да бъдат включени и работници или служители, които изпълняват близка или сходна по естеството си работа. МВ/ |
Трудово право на Република България |
| 2014-05-30 10:48:56 |
Здравейте.При работа със сумирано изчисляване на работното време,ако една смяна от 12 часа започва на 31 май,но продължава в 1 юни - как е редно да бъде отчетена - цялата в май или пропорциално часовете й,отнесени за всеки месец - да речем 6 часа за май и 6 часа за юни? |
Велков |
Положеният труд се отчита така, както е положен в съответния месец. МВ/ |
Трудово право на Република България |
| 2014-08-12 15:47:16 |
Наш служител е помагал на 5 и 6 август майка си, която живее в Бяла Слатина и е пострадала от наводнението в района. Има ли право на отпуск по чл. 157 ал. 1 т. 7, колко дни, какви документи трябва да представи и какво ще му бъде заплатено? |
Г.Дичева |
Съгласно разпоредбата на чл. 157 от Кодекса на труда за изпълнение на за изпълнение на граждански, обществени и други задължения е предвиден отделен отпуск, който се дава независимо от платения годишен отпуск. Винаги, когато е на лице някое от посочените в закона основания, работникът или служителят може да ползва отпуск, като това не зависи от трудовия му стаж. Такъв отпуск се полага и при посоченото от Вас основание по чл. 157, ал. 1, т. 7 от КТ. В този случай работодателят е длъжен да освобождава от работа работника или служителя за времето на обучение и участие в доброволните формирования за защита при бедствия. От запитването е видно, че служителят не е участвал в доброволно формирование за защита при бедствие, а е помагал на майка си, т. е. в този случай той е изпълнявал лично, а не гражданско или обществено задължение, поради което няма право на отпуск по чл. 157, ал. 1, т. 7 от КТ. СН/ |
Трудово право на Република България |
| 2014-10-09 15:51:11 |
Работя като детска учителка.Задължителната преподавателска норма за работа с деца е 6 часа и 2 часа самоподготовка и участие в съвети. Има ли право директорът да ми нарежда устно да работя от 9 до 17 часа с деца без да се компенсират тези часове |
Илчева |
Съгласно чл. 3, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 3 от 18.02.2008 г. за нормите за преподавателска работа и реда за определяне на числеността на персонала в системата на народната просвета, нормите за преподавателска работа представляват броят на учебните часове, които се изпълняват от педагогическия персонал в рамките на работното време, установено в трудовия договор, съобразно изискванията на Кодекса на труда. Нормите за преподавателска работа се отчитат в учебни часове с изключение на нормите на ресурсните учители, учителските длъжности в детските градини, възпитателските длъжности и педагогическите съветници, които се отчитат в астрономически часове. Лицата, заемащи учителски длъжности в детските градини, в обедните часове може да работят едновременно до два часа. Въпросите свързани с посочената наредба са от компетентност на Министерството на образованието и науката, към които следва да се обърнете по поставения въпрос. МВ/ |
Трудово право на Република България |
| 2014-11-21 22:57:38 |
В Наредба №1 от 09.04.2012г.за представителното облекло в чл.6 пише ,че при напускане се възстановяват парите за неотработените месеци.Важи ли това и при пенсиониране ? |
Валентина Стоянова |
Тъй като Наредба № 1 от 9.04.2012 г. за представителното облекло на лицата от педагогическия персонал и детските градини, училищата и обслужващите звена е издадена на основание на Закона за народната просвета, за информация по поставения въпрос се обърнете към министерството на образованието и науката. КС |
Трудово право на Република България |
| 2014-12-08 19:53:35 |
При ползване на платен отпуск, който започва през текущата календарна година и продължава в м. януари следващата година, необходимо ли е първо да се отложи тази част, която ще се ползва през м. януари и след това да подаде молба за ползване. |
Нели Георгиева |
Уважаема г-жо Георгиева, Считаме, че след като с разрешение на работодателя ползването на отпуска е започнало през 2014 г. не е необходимо отлагане на дните след 1.01.2015 г. ЛТ/ |
Трудово право на Република България |
| 2014-12-16 09:34:10 |
Достатъчно време ли е един час преди края на работния ден да се информира съответния работник, за предстояща командировка през следващия ден. Времето за пътуване в командировка (на отиване и връщане) влиза ли в рамките на 8-те часа работен ден. |
Соня |
В чл. 8, ал. 1 от Наредбата в командировките в страната е предвидено, че командировките се извършват въз основа на предварително издадена писмена заповед. Съгласно ал. 2 на чл. 8 от наредбата, при особени обстоятелства, когато се налага незабавно заминаване, командироването може да се извърши и по устно нареждане на командироващия, който в 3-дневен срок е длъжен да издаде писмена заповед. Според чл. 2 от наредбата, командировките се определят в календарни дни и включват дните за изпълнението на задачата, дните на пътуването и почивните и празничните дни.МВ/ |
Трудово право на Република България |
| 2015-01-09 15:05:39 |
Имам труд.договор с осн. чл.70(1) вр. с чл.67(1)т.1/КТ,който е за 4-час.раб.ден- искам той да остане основен. Искам да сключа 2 тр.договор с друг работодател, за 8-час.раб.ден. Счетоводителят ми каза,че 2 договор трябва да е с осн. чл.67(1)т.1,защото е за неопред.време. Нарушение на КТ ли ще е ако сключа 2 тр.договор на осн. чл.67(1)т.1? Мога ли да |
Петя Танева |
Уважаема г-жо, Съгласно § 1, т. 12 от Допълнителните разпоредби на Кодекса на труда по смисъла на кодекса “Основно трудово правоотношение” е всяко трудово правоотношение, което независимо от основанието, на което е възникнало, е съществувало преди сключването на трудовия договор за допълнителен труд. Разпоредбата определя трудовото правоотношение като основно според времето на сключването му, а не според продължителността на уговореното работно време. Това означава, че ако са сключени два трудови договора, то от единия, който е сключен преди втория, възниква основно трудово правоотношение, а другият е трудов договор за допълнителен труд при същия или друг работодател (съгласно чл. 110 или чл. 111 от КТ). ЛТ/ |
Трудово право на Република България |
| 2015-01-16 07:38:26 |
Елате на проверка в Бяла Слатина за да видите как земеделските производители пращат хората си на борсата за 3 месеца и въпреки това те са принудени да идват на работа.В коя държава живеем. |
Иван Димов |
По поставения проблем се обърнете към съответната инспекция по труда, както и към ТП на НОИ. МВ/ |
Трудово право на Република България |
| 2015-02-23 11:10:32 |
Може ли заповед за освобождаване да бъде издадена, считано от дата, по-предна от датата на издаване на заповедта, напр. заповед от 20.02., считано от 03.02. Редно ли е и няма ли да има проблем при регистрация в НАП. В този случай това не е ли нарушение на сроковете по чл.62 от КТ? |
юлия янчева |
За дата на прекратяване на трудовия договор се вписва деня, следващ деня, в който лицето е било на работа и от следващият ден (считано от ...) страните вече не са в трудово правоотношение. Последният работен ден се включва в трудовия стаж на работника или служителя. Реда за изпращане на уведомление до НАП е регламентиран в наредба № 5 от 29.12.2002 г. за съдържанието и реда за изпращане на уведомлението по чл. 62, ал. 5 от Кодекса на труда. В чл. 3, ал. 1, т. 2 от наредбата е предвидено, че уведомлението се изпраща в 7-мо дневен срок от прекратяването на трудовия договор.МВ/ |
Трудово право на Република България |